Újabb köteg OTP-papírtól vált meg a Csányi Sándor egyszemélyes tulajdonában lévő Bonitas 2002 Kft. A cég most 594 millió, múlt héten 1,5 milliárdnyi bankpapírt adott el, és így az elnök-vezérigazgató már 'csak' 0,83 százaléknyi OTP-csomaggal rendelkezik, aminek az értéke a jelenlegi árfolyamon mintegy 20 milliárd forint.(MH, 10. old.)
