Június és augusztus között összesen 135 millió dollárt költöttek bankkártyával a hazánkba látogató külföldiek, 25 százalékkal többet, mint egy évvel korábban - közölte a Visa International. A forgalom 56 százaléka POS-terminálokon keresztül bonyolódott. A magyar állampolgárok 45 százalékkal többet, 14 millió dollárt költöttek külföldön. (VG 17. old.)
