BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Panoráma

2006. február 23. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ismét éjszakáztak az Opel-kereskedők
A tavalyi eladási sikeren fölbuzdulva idén is megszervezte sajátos eladási akcióját a GM Hungary, amelynek keretében február utolsóelőtti hétvégéjén péntek déltől szombat délig, 24 órán keresztül tartott nyitva az ország valamennyi Opel-márkakereskedője. A sikeresnek bizonyult akció keretében nemcsak a raktáron lévő Opeleket lehetett megvenni, hanem az új modellkínálat autóira is vettek fel megrendeléseket – tájékoztatta lapunkat Wolf Károly, a GM Hungary ügyvezető igazgatója. Az előzetes adatok szerint az akcióban több mint 1500 Opel kelt el, ami jócskán meghaladja a tavalyi 1080-at (NAPI Gazdaság, 2005. február 9., 5. oldal). A legnagyobb sikere az Astra Classicnak, az új Astrának és a Corsának volt, de szép számmal rendeltek a Meriva, a Zafira és a Vectra különböző változataiból is.

Együttműködik a VW és a DaimlerChrysler
A DaimlerChrysler AG-hoz tartozó Chrysler Group, valamint a Volkswagen AG (VW) egy az idei detroiti autókiállításon kötött megállapodás alapján közösen fejleszt és gyárt majd egy új „van” típusú autót, amelyet főként az amerikai piacra szánnak. A járművet az Egyesült Államokban valószínűleg Volkswagen emblémával árusítják majd. A Chrysler és a Dodge minivanok következő generációjának alapjaira épülő autó sorozatgyártása 2008-ban kezdődik.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet