BUX 139094.01 -0,15 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Itthon másodszor az év haszonjárműve a VW Caddy

2005. november 27. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tavaly mind az autósújságok olvasói, mind a Lastauto Omnibus, a Fernfahrer és a Trans Aktuell című külföldi szaklapok ítélete alapján „2004 legjobb haszonjárműve” lett a városi kisáruszállító kategóriában a Volkswagen Caddy. A Camion Truck & Bus Magazin pedig az „Év haszonjárműve 2004” címet ítélte oda az autónak. Az utóbbi elismerést az idén is elnyerte a VW Caddy, így Kovács András, a VW-haszonjárművek márkaigazgatója másodszor vehette át a rangos hazai szakmai díjat. A Camion Truck & Bus Magazin 2005-re vonatkozóan tizedik alkalommal hirdette meg a pályázatot, amelyre több mint 3200 szavazat érkezett az olvasóktól. A Magyar Gépjárműimportőrök Egyesületének ajánlásával kialakított 11 kategóriában csak a Magyarországon már bemutatott és forgalmazott modellek jöhettek szóba. Az új Caddy a „haszongépjármű két tonnáig” kategóriában nyerte el az első díjat. Az autó hétüléses személyszállító változatban is kapható, piaci részesedése itthon 35 százalék.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet