BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A legterméketlenebb év lehet az idei

2004. július 20. kedd, 08:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Magyarországon a háború óta még soha nem született olyan kevés gyerek az év első harmadában, mint idén - írja a Magyar Hírlap. Januártól áprilisig mindössze 30290 csecsemő jött világra, a tavalyinál 361-gyel, az 1999. évinél 461-gyel kevesebb. Így az eddigi negatív rekorddal számon tartott esztendőket, 1999-et és 2003-at megelőzve, minden idők legterméketlenebb éve lehet az idei. (MH 1., 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet