Magyarországon a háború óta még soha nem született olyan kevés gyerek az év első harmadában, mint idén - írja a Magyar Hírlap. Januártól áprilisig mindössze 30290 csecsemő jött világra, a tavalyinál 361-gyel, az 1999. évinél 461-gyel kevesebb. Így az eddigi negatív rekorddal számon tartott esztendőket, 1999-et és 2003-at megelőzve, minden idők legterméketlenebb éve lehet az idei. (MH 1., 4. old.)
