BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hárslevelű borok első országos versenye

2001. április 16. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Varsányi Lajos verpeléti termelő 2000-es évjáratú debrői hárslevelű bora nyerte el a Legjobb Debrői Hárslevelű és a Legjobb Hárslevelű Bor címet az első országos hárslevelűbor-versenyen, amelyet a Heves megyei Verpeléten rendeztek. A legjobb óhárslevelű Polgár Zoltán villányi termelő 1986-os évjáratú bora lett, a legjobb kései szüretelésű bor kategóriában pedig Puklus János tokaj-hegyaljai termelő gazda nyert 1996-os évjáratú borával. A borkülönlegesség kategória fődíját a mádi Promontor Bor Rt.-nek ítélte oda a zsűri 1994-es évjáratú tokaji aszújáért.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet