BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Horvátországba utazik? - gyűjtse a számlákat, megéri!

\"Kérem a számlát\" elnevezéssel nyereményjátékot hirdetett a horvát pénzügyminisztérium külföldi turisták számára - adta hírül a 24sata horvát napilap szerdán.

2015. augusztus 12. szerda, 14:58

Fotó: Dömötör Csaba / Kiss Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Azoknak a külföldi turistáknak, aki a Horvátországban nyaralnak, mindössze annyit kell tenniük a nyereményért, hogy a fogyasztásukról áfás számlát kérnek, és azt elküldik a horvát szerencsejáték-társaság (Hrvatske lutrije) címére.

Aki legalább húsz számlát beküld, nyaralást nyerhet 15 ezer kuna (650 ezer forint) értékben, melyet 2016-ban válthat be. A játékban mindenki részt vehet, aki szeptember 9-éig elküldi a számlákat tartalmazó borítékot a megadott címre.

A tárcának a nyereményjátékkal az a célja, hogy a turisták minél több számlát gyűjtsenek össze, ezzel segítsék a minisztérium munkáját abban, hogy visszaszorítsák az adócsalást - írta a lap.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet