BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Varga Mihály: eddig csak adóemelések voltak

Az MSZP-SZDSZ koalíció elmúlt három éve az adóemelések időszaka volt – reagált Gyurcsány Ferenc szavaira Varga Mihály, a Fidesz frakcióvezető-helyettese.

2005. szeptember 19. hétfő, 13:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cégautó adója, a cégbejegyzési illeték egyaránt emelkedett, miközben számos adókedvezményt vont meg a kormány. A Fidesz támogatja az áfacsökkentést, de emlékezni kell arra is, hogy a Medgyessy-kabinet emelte a forgalmi adó mértékét 0-ról 5, illetve 12-ről 15 százalékosra - tette hozzá a volt pénzügyminiszter.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet