A cégautó adója, a cégbejegyzési illeték egyaránt emelkedett, miközben számos adókedvezményt vont meg a kormány. A Fidesz támogatja az áfacsökkentést, de emlékezni kell arra is, hogy a Medgyessy-kabinet emelte a forgalmi adó mértékét 0-ról 5, illetve 12-ről 15 százalékosra - tette hozzá a volt pénzügyminiszter.
