BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra látogatható a paksi erőmű, de csak védettségi igazolvánnyal

2021. július 1-jén (csütörtök) a Paksi Atomerőmű Tájékoztató és Látogatóközpontja, valamint az Atomenergetikai Múzeum újra megnyitja kapuit a védettséget igazoló okmánnyal/applikációval rendelkező látogatók előtt - olvasható Paks Facebook-oldalán.

2021. június 15. kedd, 15:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A www.atomeromu.hu oldalon található regisztrációs felületen 2021. június 17-től (csütörtök) ismét lehet időpontot foglalni különböző szervezett programjaikra. Egyéni látogatásra nyitvatartási időben, hétköznapokon 8.00 és 15.00 óra, szombaton pedig 9.00 és 13.00 óra között van lehetőség.

Kérik, hogy a látogatás napján az aktuális járványügyi szabályokat vegyék figyelembe, valamint hozzanak magukkal védőmaszkot, illetve a védettséget igazoló okmányukat.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet