BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyvonalú ajándékkal kedveskedett dolgozóinak az MÁV

Egy-egy szem almával köszönte meg a MÁV-Start a dolgozóinak az éves munkát és az ügyeletben töltött időt - írja honlapján a VDSzSz Szolidaritás vasúti szakszervezet.

2020. december 23. szerda, 13:59

Fotó: Napi.hu / Szász Péter
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A MÁV-Start szolgálati helyeire az aktuális munkavállalói létszám alapján kiporciózott almaszállítmány érkezett. A kartondobozhoz színes kísérőlevél is tartozott, ezeket a helyi szolgálati vezetőnek kellett megfelelően elhelyeznie - írja a szakszervezet.

Szerintük ennél még a sok évvel ezelőtti 1500 forintos karácsonyi utalvány is jobb ötlet volt.

"Munkavállalónként egy-két kiló almának már jobb optikája lett volna, hiszen abból haza is lehetne vinni, és adni a család többi tagjának is. A legjobb megoldás azonban talán mégis az lenne, ha különösebb kommunikációs csillaghullás és porhintés nélkül esetleg nem csak a téli napforduló alkalmával, hanem folyamatosan lenne gyümölcs a szolgálati helyeken" - véli a VDSzSz.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet