BUX 137704.05 -1,28 %
OTP 44220 -1,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beindul a Suzuki

Az esztergomi Suzuki gyár előreláthatóan április 27-én indítja újra a termelést, egy műszakos munkarenddel - árulta el a cég szóvivője a pozsonyi Új Szónak.

2020. április 15. szerda, 11:36

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Suzuki Zrt. minden korábbinál összetettebb egészségügyi biztonsági intézkedéseket vezetett be, így az esztergomi gyár készen áll a termelés újraindítására - mondta a pozsonyi Új Szónak Bonnár-Csonka Zsuzsanna, a vállalat szóvivője.

Ezzel párhuzamosan folyamatosan elemzik az esetleges további belföldi és külföldi kormányzati intézkedéseket, amelyek tükrében hetente felülvizsgálják a termelést.

A Magyar Suzuki előre láthatóan 2020. április 27.-én indítja el termelését egy műszakos munkarendben. A vállalat átszervezte működési folyamatait annak érdekében, hogy biztosítsa a megfelelő távolságtartást, valamint a teljes bel- és kültéri higiéniát. A vírusellenes intézkedések kiterjednek többek közt a munkatársak munkába szállítására, a beléptetés rendszerére, az egészségügyi védőfelszerelések használatára, az étkeztetésre és a fertőtlenítések gyakoriságára, valamint az otthoni munkavégzés és a külföldi utazások szabályozására.

Komócsin Sándor
Komócsin Sándor

Ez is érdekelhet