BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bezárt a mozi a Mammutban

Átépítés miatt bezárt a Mammut mozija, egyelőre nem tudni, mikor nyit ki újra - írja az Index.

2019. május 9. csütörtök, 15:01

Fotó: Napi Gazdaság / Kummer János
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

2019. május 8-tól kezdődően, az átépítés ideje alatt a Mammut Mozik ideiglenesen zárva tartanak - áll a bevásárlóközpont oldalán, ahol nem írják, mikor nyitnak ki újra.

A Mammut mozijai a Cinema Pink hálózathoz tartoznak, 2017-ben nyitották meg őket. Ezekben digitális Sony 4K-vetítők, a hazai multiplexek közt egyedülálló Dolby Atmos 360 hangrendszer és JBL hangszórók vannak. Emellett a székek is nagyobbak, és a jegyek is többe kerülnek a magyar mozis átlaghoz képest - írja az Index.

Korábban a Cinema City üzemeltetett termeket a bevásárlóközpontban.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet