BUX 138919.20 -0,41 %
OTP 44790 -0,29 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eloltották a tüzet a sárvári bútorboltban

Körülhatárolták a tüzet, megfékezték a lángokat a tűzoltók a Sárváron kigyulladt bútorboltban - közölte honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság vasárnap kora délután.

2019. január 6. vasárnap, 13:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Rábasömjéni utcában lévő ezer négyzetméteres, raktárnak is használt épület teljes terjedelmében égett, a fém tetőszerkezet beszakadt - írták. Az épületből a tűzoltók korábban két gázpalackot vittek ki, majd később egy felrobbant palackot is találtak.

Az oltást a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával sárvári, szombathelyi és körmendi hivatásos tűzoltók, valamint pápóci önkéntesek végezték, az utómunkálatok még tartanak - számolt be az MTI.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet