BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szemétkáosz - Beindul a NAV

Gémesi György szerint inkasszózni fogja a NAV a Zöld Híd számláit - írja az Index.

2018. november 29. csütörtök, 18:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

"Gazdasági társaságunk számláira napokon belül NAV inkasszó fog érkezni", ami ráadásul a katasztrófavédelemtől kapott forrást is érinteni fogja - írta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közműszolgáltatásokért felelős helyettes államtitkárának, Juhász Editnek címzett levelében Gémesi György.

"Egy állami tulajdonban lévő Zrt. okoz károkat egy 116 önkormányzat tulajdonában álló, kötelező feladatot ellátó közösségnek, gazdasági társaságnak" - áll a levélben.

A Zöld Híd bejelentette októberben, hogy nem tudja elvinni a szemetet több mint 100 településről, mert nem kapott a működéséhez elég pénzt a szemétdíjakat beszedő és visszaosztó állami kukaholdingtól. A részben hatóságként is üzemelő NHKV erre válaszul visszavonta a Zöld Híd engedélyét - írja az Index.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet