BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egymillióan mentek ki a fővárosi temetőkbe

Egy hét alatt megközelítőleg egymillióan keresték fel a temetőket Budapesten, így a főváros sírkertjeinek a halottak napjához kapcsolódó látogatottsága idén is az előző évekhez hasonlóan alakult - közölte a Budapesti Temetkezési Intézet az MTI-vel.

2018. november 3. szombat, 18:52

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A látogatók száma a hétvége első napján már csökkent, becslések szerint mintegy 40 ezerre. A mentők és a rendőrök segítségére nem volt szükség szombaton - írták a közleményben.

A temetkezési intézet csütörtöki tájékoztatása szerint kétszer kellett mentőt hívni a sírkertekbe rosszullét miatt, néhány esetben pedig rongálások és kisebb lopások miatt volt szükség intézkedésre.

A budapesti temetők vasárnap 7 órától 20 óráig, hétfőtől pedig a rendes nyitvatartás szerint, 7.30 és 17 óra között látogathatók.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet