BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leáll több Coca-Cola-gyár

Leállítja a termelést egyes gyáraiban a Coca-Cola, az általános szén-dioxid-hiány miatt - írja a hírtv.hu.

2018. június 26. kedd, 07:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az üdítőital-óriáscég közlése szerint nem lesz kevesebb termékük a polcokon.

A nagy európai szén-dioxid-termelők karbantartás vagy műszaki hiba miatt egy időre leálltak, emiatt komoly hiány van fagyasztott élelmiszerekből is, amiket száraz jéggel, vagyis szilárd szén-dioxiddal hűtenek - olvasható a portálon.

A kép forrása: Pixabay.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet