BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Teljes vonalon jár a 2-es metró

Reggel ismét nem ját egy szakaszon a 2-es metró, fél nyolctól helyreállt a forgalom.

2018. február 8. csütörtök, 07:50

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az M2-es metróval ismét a teljes vonalon lehet utazni. A menetrend szerinti közlekedés helyreállásáig pótlóbusz is segíti a közlekedést - írta reggel fél nyolckor Facebook oldalán a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

Korábban baleset miatt pótlóbusz közlekedett a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint baleset történt a Széll Kálmán téren. (Szerdán a 2-es metró üzemkezdet óta nem járt az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között. A Blikk információi szerint éjszaka a metró vonalán, a Blaha Lujza térnél kisiklott egy műszaki szerelvény.)

A BKK közleményében azt írta, hogy semmilyen összefüggés nincs a tegnap reggeli szolgálati vonatokkal történt eset és a ma reggeli baleset között.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet