BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ma reggel sem jár a 2-es metró

Az M2-es metró helyett pótlóbusz közlekedik a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között baleset miatt - közölte Facebook-oldalán a BKK; a katasztrófavédelem tájékoztatása szerint baleset történt a Széll Kálmán téren.

2018. február 8. csütörtök, 07:13

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Déli pályaudvar felé tartó vágányon ütött el egy középkorú nőt a szerelvény, a sérültet a tűzoltók emelték ki a metrókocsi alól - közölte Kisdi Máté, a Budapesti Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

A BKK a pótlóbuszok mellett a 4-6-os villamos, az M3-as metró és a 9-es autóbusz igénybevételét, illetve alternatív eljutási lehetőségként még a 17-es, az 56-os, az 59-es, a 61-es villamost, valamint a 15-ös, a 115-ös, a 39-es és a 105-ös autóbuszt ajánlja az utazóknak.

Szerdán a 2-es metró üzemkezdet óta nem járt az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között. A Blikk információi szerint éjszaka a metró vonalán, a Blaha Lujza térnél kisiklott egy műszaki szerelvény. A baleset ügyében nyomozás is indult.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet