BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Itt a vége: máris szabadul a börtönből Kulcsár Attila

Napokon belül letölti büntetését és szabadul a börtönből Kulcsár Attila, a brókerbotrányként elhíresült büntetőügy főszereplője – értesült a Magyar Idők.

2017. augusztus 18. péntek, 09:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Jövő héten szabadul Kulcsár Attila, a brókerbotrány névadója és kulcsfigurája, aki öt héttel ezelőtt vonult be az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetbe a még fennmaradt büntetése letöltésére - írta a lap.

Kulcsárt jogerősen öt év szabadságvesztésre és ötmillió forint pénzbüntetésre ítélte a 2003-ban kipattant brókerbotrány elsőrendű vádlottjaként idén március 22-én a Fővárosi Ítélőtábla Debrecenben eljáró tanácsa.

Az egykori bróker az elmúlt 14 esztendőben mintegy nyolc évig állt kényszerintézkedés - előzetes, házi őrizet, lakhelyelhagyási tilalom - hatálya alatt. A letöltött, illetve letöltöttnek számító idő pontos kimutatása után kiderült, hogy az eljárás főszereplőjének még másfél hónapra be kellett vonulnia a rácsok mögé. Ez volt a magyar igazságszolgáltatás eddigi leghosszabb gazdasági büntetőpere - írta a Magyar Idők.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet