A BKV szombaton, azaz június 10-én reggeltől ismét folyamatosan forgalomba állítja a felújított orosz metrószerelvényeket - írta rövid közleményében a fővárosi közlekedési cég.
Az orosz metrók csütörtök-pénteken nem jártak, a leállításukat \"az utasforgalomban eddig megtett futásteljesítmény tapasztalatainak értékelésével\" indokolta a BKV csütörtökön.
Korábban az ATV számolt be arról, hogy a 3-as metró Kálvin téri állomásán hétfőn délután az egyik szerelvény ajtói mindkét oldalon kinyíltak. A metrókocsi tele volt utasokkal, de nem történt baleset.
