BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra közlekednek az orosz metrók

Szombattól ismét forgalomba állnak a felújított orosz metrószerelvények - közölte a BKV Zrt.

2017. június 9. péntek, 18:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BKV szombaton, azaz június 10-én reggeltől ismét folyamatosan forgalomba állítja a felújított orosz metrószerelvényeket - írta rövid közleményében a fővárosi közlekedési cég.

Az orosz metrók csütörtök-pénteken nem jártak, a leállításukat \"az utasforgalomban eddig megtett futásteljesítmény tapasztalatainak értékelésével\" indokolta a BKV csütörtökön.

Korábban az ATV számolt be arról, hogy a 3-as metró Kálvin téri állomásán hétfőn délután az egyik szerelvény ajtói mindkét oldalon kinyíltak. A metrókocsi tele volt utasokkal, de nem történt baleset.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet