BUX 138521.67 -0,7 %
OTP 44670 -0,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint füstölt a metró, de most nem a hármas

Enyhe füst volt a budapesti kisföldalatti Bajza utcai megállójában - írja a hvg.hu.

2017. április 20. csütörtök, 17:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A helyszínre kivonuló tűzoltók megállapították, hogy az egyik szerelvény elektromos kapcsolódoboza füstölt. A Bajza utcai megállót még a tűzoltók kiérkezés előtt kiürítették - írja a portál katasztrófavédelem oldala nyomán.

A BKK Facebook-oldalán délután háromenegyed öt előtt azt közölték, hogy a kisföldalatti helyett a Mexikói út és az Oktogon között továbbra is pótlóbuszok járnak.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet