BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lemondott Niklai Ákos

Tizenöt év után lemondott a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége (MSZÉSZ) elnöki tisztségéről Niklai Ákos - erősítette meg a lemondott elnök az MTI-nek a Turizmus.com értesülését.

2016. december 27. kedd, 16:49

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lemondása nem érinti a HOTREC-ben (az Európai Unió tagországai szálloda, éttermi és kávéházi szövetségeinek konföderációja) betöltött alelnöki tisztségét - mondta el Niklai Ákos. A szaklap az elnök lemondó levelét idézte, amelyben azt írta, személyes okok miatt kíván távozni posztjáról.

Mint írta, örömére szolgált, hogy az elmúlt 15 évben hozzájárulhatott a szövetség fejlődéséhez és a vendégforgalom jelentős bővüléséhez. A szervezet az egyik legismertebb, legnagyobb reprezentativitású szakmai szövetség, amely megkerülhetetlen a turizmus területén.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet