BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak a Mol indult az állami tenderen

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság - mint a központosított közbeszerzés során ajánlatkérésre feljogosított szervezet - nyílt, 80 milliárd forintos üzemanyagtenderét a Mol Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt. nyerte - az eredmény a hétfői Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.

2016. február 22. hétfő, 20:52

Fotó: Napi Gazdaság / Napi Gazdaság​​
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A felhívásban a szolgáltatás meghatározása így szólt: keretmegállapodás gépjármű-üzemanyag üzemanyagkártyával történő beszerzésére. A keret nettó 50 milliárd forint.

Az összességében legelőnyösebb ajánlat lett volna a nyertes, de a felhívásra csak a Mol adott ajánlatot Az eljárást lezáró döntést az ajánlatkérő január 7-én hozta meg. A felek a szerződést február 4-én meg is kötötték.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet