BUX 139324.79 1,23 %
OTP 44820 1,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új tulajdonosa van a Nézőpont Intézetnek

A kormányközeliként ismert politikai elemző-, médiafigyelési és kutatási központot alapító-tulajdonosa, Mráz Ágoston Sámuel csütörtökön eladta Győri Tibornak, a Miniszterelnökség egykori jogi ügyekért felelős államtitkárának - írja az Index.

2015. február 20. péntek, 18:54

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Győri az előző ciklusban Orbán egyik közeli bizalmasa volt, de a Fideszhez Simicska Lajoson keresztül került közel. A cég vezérigazgatója továbbra is Mráz Ágoston Sámuel lesz (aki a cégadatok szerint a tulajdonos volt), Győri Tibor pedig az igazgatóság elnöki tisztségét fogja betölteni. Terveik szerint a cégcsoport hamarosan tovább terjeszkedik majd felvásárlások és befektetések révén is.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet