BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb stratégiai együttműködésekről határozott a kormány

Hat újabb magyarországi nagybefektetővel köt stratégiai megállapodást a kormány a Magyar Közlöny keddi számában megjelent határozata szerint.

2014. december 30. kedd, 23:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hat cég: az Ibiden Hungary Kft., a Le Bélier Magyarország Zrt., a BSM Magyarország Kft., a Nemak Győr Kft., az Oracle Hungary Kft., valamint a Zoltek Zrt.

A határozat alapján a megállapodásokat a kormány részéről a külgazdasági és külügyminiszter, illetve az általa vezetett tárca államtitkárai írják alá.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet