BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozott az Origo vezérigazgatója

Ezzel együtt a Magyar Telekom két másik vezetője is távozott a cégtől.

2014. november 7. péntek, 10:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

2014. november 6-ai hatállyal távozott a Magyar Telekom Nyrt-től Pataki Róbert üzletfejlesztési vezérigazgató-helyettes - közölte az Origo-n a cég, mely szerint a szakember utódlásáról később születik döntés.

Szintén távozott posztjáról Pukler Gábor, a Magyar Telekom Nyrt. innovációs és üzletfejlesztési igazgatója és Vaszily Miklós, az Origo Zrt. vezérigazgatója.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet