BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozik a Magyar Telekom egyik vezérigazgató-helyettese

Távozik a Magyar Telekom lakossági szolgáltatásokért felelős vezérigazgató-helyettese, Keszég Attila a Deutsche Telekomnál folytatja pályafutását.

2014. október 20. hétfő, 11:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Telekom hétfői közleménye szerint Keszég Attila december 31-i hatállyal távozik pozíciójából, és 2015. január 1-jétől a Deutsche Telekom csoport európai központjában tölt be európai hatáskörű vezetői pozíciót.

Keszég Attila 2010. szeptember 1-jétől volt a Magyar Telekom vezérigazgató-helyettese és a lakossági üzletág vezetője. Utódlásáról később döntenek.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet