BUX 140058.08 0,31 %
OTP 45800 -0,37 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb stratégiai együttműködésre került szignó

Az automatizálás technikával foglalkozó német Festo vállalattal kötött stratégiai együttműködési megállapodást a kormány.

2014. július 25. péntek, 14:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A dokumentumot Szijjártó Péter, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára és Curt Michael Stoll, a cégcsoport tulajdonosa írta alá.

Az aláírás után letették a Festo 10 millió eurós beruházással épülő új gyáregységének alapkövét is.

A Festo jelenleg 850 munkavállalót foglalkoztat Magyarországon, és a 2015-ben már termelő, új üzemegységében további 170 embernek ad munkát - mondta Stoll.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet