BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ég a győri gyapjúgyár

Gyapjúbálák égnek a győri posztógyár egyik csarnokában; a tüzet körülhatárolták és megkezdték a mozdítható bálák elszállítását, hogy kevesebb legyen az éghető anyag – közölte csütörtök reggel az MTI-vel a katasztrófavédelem megyei szóvivője.

2012. június 21. csütörtök, 08:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Dobos Viktória tűzoltó hadnagy tájékoztatása szerint mintegy háromezer négyzetméteren csaptak fel a lángok, az esethez reggel háromnegyed négykor riasztották a tűzoltókat. A helyszínre érkezett a Vas megyei katasztrófavédelmi igazgatóság mobillaborja is.

A teljes terjedelmében, nagy füsttel égő csarnok több szomszédos épületet is veszélyeztet, a lakosságra azonban nem jelent veszélyt - mondta a szóvivő.

Jelezte, hogy miután a tűz miatt leállt az üzemben a munka, létszámellenőrzést tartottak, így már tudható: egyetlen munkás sem maradt a lángoló csarnokban.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet