A lapnak Wáberer György elnök-vezérigazgató ismertette: azt tervezik, hogy a következő évtől átállnak az euró-alapú könyvelésre, mert az árfolyam ingadozás jelentősen változtatja a mérleg szerinti eredményüket. Hozzátette, hogy március elsejével a csoport vezetése összevonta és a Waberer\'s Holding Zrt.-be olvasztotta négy, korábban önállóan működő cégét.
A holdingnak és az alatta lévő cégeknek külön igazgatósága és felügyelő bizottsága volt, de ezek helyett ma egyetlen intézi az ügyeket. A járműállomány fiatalítása ebben az évben is folytatódik és 600 járműszerelvényt cserél le a Waberer\'s. A nyerges vontatókat a Volvo, a DAF és a MAN szállítja, a cégvezetés pedig év közben dönt arról, hogy bővítik-e a flottát további száz szerelvénnyel. Tavaly 250 új munkahelyet teremtett a Waberer\'s és idén is 100-150 fős létszámbővítést tervez a 3660 embernek munkát adó cégcsoport.
