BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szerdán újabb áremelés jön a kutakon

Szerdán nulla órától bruttó négy forinttal emeli a Mol a benzin, hat forinttal pedig a gázolaj nagykereskedelmi listaárát. Az emelés hátterében az utóbbi hetekben jelentős mértékben emelkedő termékárak játszották a főszerepet.

2012. január 16. hétfő, 14:03

Fotó: Dömötör Csaba / Kummer János
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner> Szerdától bruttó négy forinttal emeli a Mol a benzin, hat forinttal pedig a gázolaj nagykereskedelmi listaárát - tudta meg a Portfolio.hu. Mindez azt jelenti, hogy az olajtársaság a benzin literjét bruttó 408,6, a gázolajét pedig bruttó 433,7 forintért adja majd. </banner>

Bár az egyes kutak árképzése egymástól eltérő, az autósok nagyjából ugyanilyen mértékű változással (benzin esetében +4 Ft, gázolaj esetében pedig +6 Ft) szembesülnek majd szerdán az állomásokon. Ez azt jelenti, hogy a benzint átlagosan 425-426 forintos, a gázolajat pedig 450-451 forintos literenkénti áron tankolhatjuk majd.

<banner>Ez újabb rossz hír a hazai autósoknak, akik szerdától rekordáron tankolhatják majd az üzemanyagokat. A drágulás hátterében a finomított termékárak emelkedése áll, illetve hogy múlt héten a MOL az indokolhatónál kisebb emelést hajtott végre.
<kapcs></kapcs>
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet