A megugró szállítmányozási igények miatt egy sor vállalat vásárolna használt kamionokat, de a piacon már nincs a korábban megszokott több százas készlet, új teherautókat pedig a bankok csak megemelt - 10-15 százalék helyett 25-30 százalék - önrésszel tudnak és akarnak finanszírozni.
Ráadásul a nyugat-európai szállítmányozási cégek is letarolták a piacot, a sok bedőlt magyar vállalkozástól visszavett kamionokat ugyanis viszonylag olcsón dobták piacra a lízingtársaságok.
Egyes becslések szerint 3000-4000 kamiont vettek vissza magyarországi vállalatoktól és adtak el a válság kitörését követően.
További részletek a Napi Gazdaság csütörtöki lapszámában
