BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új vezető a Kopint-Datorg élén is

A Kopint-Datorg Zrt. igazgatósága a takarékos és átlátható állami gazdálkodás érdekében megszűnik, feladatait az öt évre megválasztott új vezérigazgató, Pásztory Tamás látja el, aki eddig a társaság igazgatóságának elnöke volt - jelentette be a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) Zrt. hétfőn.

2010. szeptember 6. hétfő, 19:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az újonnan létrehozott, bővített hatáskörű, ügydöntő felügyelőbizottság elnökévé az MNV sajtóközleménye szerint Urbán Györgyöt, tagjaivá Csizmadia Attilát és Gellén Mártont választották, ugyancsak ötéves időtartamra.

Az MNV Zrt. az új struktúrájú vezetéstől azt várja el, hogy érvényesítse a hatékony gazdálkodás szempontjait, és magas színvonalon lássa el az elektronikus közigazgatási közszolgáltatási feladatokat - áll a közleményben.

A 100 százalékos állami tulajdonban lévő társaság irányítási szerkezetének átalakításáról a Kopint-Datorg egyszemélyes tulajdonosaként szeptember 6-án, alapítói határozatban döntött az MNV igazgatósága.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet