BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elárasztott hipermarketek - a felelőst menesztik?

Meneszti Illés Zoltán környezetvédelmi államtitkár az Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Főfelügyelőség vezetőjét, mert Miskolcon több hipermarket is az ártérben épült fel - hangzott el az RTL Klub Híradójában szerdán.

2010. június 16. szerda, 20:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az államtitkár a kereskedelmi csatorna hírműsorának nyilatkozva azt mondta, a helyzet elfogadhatatlan, ezért meneszti azokat, akik ezekhez az építkezésekhez hozzájárultak, és vizsgálja a regionális felügyelőség felelősségét is.

Hozzátette, megvizsgálják azt is, hogy az épületek lebontására van-e jogi lehetőség.

Az RTL információi az államtitkár azt is vizsgálja, hogy az M30-as autópálya építése szerepet játszott-e abban, hogy Felsőzsolcát ellepte a víz.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet