A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete (PSZÁF) engedélye visszavonása mellett kötelezte a Centrálbrókert 100 ezer forint összegű, 2008-ra és 2009-re vonatkozó felügyeleti díj tartozásának, valamint a korábban kiszabott 100 ezer forint felügyeleti bírságnak a megfizetésére, a késedelmi kamatokkal együtt.
A korábbi határozatokból kikövetkeztethetően azért szabott ki bírságot a cégre a PSZÁF, mert a többszöri felszólítás ellenére elmulasztotta megküldeni éves jelentését a felügyeletnek.
