BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Júliustól olcsóbb lesz az áram

Átlagosan 5 százalékkal kerül majd kevesebbe az áram a lakossági fogyasztók számára július elsejétől - írta csütörtöki számában a Magyar Nemzet.

2010. május 27. csütörtök, 07:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lapban megjegyzik, hogy az árcsökkenés mértéke szolgáltatónként várhatóan eltér majd.

A Magyar Nemzet azt írta, hogy ugyan a szoláltatók a Magyar Energia Hivatal (MEH) döntése előtt nem kívántak nyilatkozni a pontos számokról, ugyanakkor az E.ON-nál a lap megkeresésére megerősítették a júliustól bekövetkező villanyár-mérséklődés tényét az egyetemes szolgáltatásban.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet