Mosonyi György, a Mol vezérigazgatója elmondta, az egyszerű költségcsökkentésen már rég túl vagyunk, most azt kell megértetni az alkalmazottakkal, hogy mi a válság lényege és mik a következményei. Napi szinten rengeteg problémát okoz a pénzhiány, de hosszú távon már arról kell beszélni, hogy mi lesz a válság után – számunkra az egyik legnagyobb kihívást az jelenti, hogy vajon mi lesz egy „szénmentes” világban egy olajtársasággal - fogalmazott.
Beck György, a Vodafone Magyarország vezérigazgatója szerint két év múlva érhet véget a válság, ezért már most tervezik a következő három évet. Az általános költségcsökkentés ellenére semmi esetre sem nyúlunk az oktatási költségekhez, már csak azért sem, mert jövőre és az azt követő évben is 400-400 fővel nő nálunk a létszám – az eddig kiszervezett call centerünket beépítjük a tevékenységünkbe és a Vodafone pénzügyi központja is Magyarországra jön - tette hozzá.
További részletek a mai Napi Gazdaságban
