A Népszava információi szerint a volt jegybankelnök, Surányi György lehet a távozó Felcsuti Péter utóda a Magyar Bankszövetség elnöki posztján.
A lap úgy tudja, Felcsuti azért távozott hétfőn, mert belső vitákba keveredett a testület több meghatározó tagjával. A konfliktusok abból fakadtak, hogy Felcsuti "túl szigorú volt", szerinte a jelenlegi helyzet kialakulásában nagyobb felelősség terheli a bankszférát, mint azt más bankvezetők állítják.
