BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Biztonságot növel a Díjbeszedő

A Díjbeszedő Holding Zrt. 25 millió forintos ÚMFT-támogatással valósítja meg SAP-alapú rendszerfejlesztését 2010-ig.

2009. július 16. csütörtök, 10:42

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Díjbeszedő Holding Zrt. az adatbiztonsági szint további javítása, illetve a gyorsabb és pontosabb ügyfélkiszolgálás érdekében, gyártási rendszere további korszerűsítéséről döntött, amit az Új Magyarország Fejlesztési Terv 25 millió forinttal támogat – közölte a vállalat.

A Díjbeszedő 2008-ban több mint 110 millió komplett megszemélyesített küldeményt – számlákhoz kapcsolódó nyomtatványokat, értesítő- és reklámanyagokat – állított elő, s míg a 90-es évek elején csak saját mérőleolvasási, számlázási és számlabemutatási tevékenységéhez állított elő küldeményeket, ma már kapacitásainak 96 százalékát külső – pénzintézeti, közüzemi, távközlési, műsorszolgáltató és marketing – cégeknek értékesíti. Az általa előállított ügyfél- és egyéb levelek legtöbbször személyes, részben bizalmas adatokat tartalmaznak.

A vonalkód-technikán alapuló komplex küldemény-előállítást felügyelő, SAP alapú termelésirányítási rendszer kifejlesztésére még idén sor kerül, az éles indulás 2010 januárjában várható.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet