BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Pannonra panaszkodnak a legtöbbet

A Nemzeti Hírközlési Hivatal (NHH) a 2004/3-as kormányrendelet alapján 2006 január elseje és december 31 között vizsgálta a távközlési szolgáltatók tevékenységét.

2007. augusztus 1. szerda, 13:31

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A magyarországi mobilszolgáltatók a minőségi panaszok hibaelhárítására megközelítőleg 10 órát töltenek. A számlapanaszok megoldása a Vodafone-nál a leghosszabb, átlag 37 nap. Az 1000 előfizetőre jutó panaszok száma a Pannonnál a legmagasabb - 82. Az elmarasztaló hatósági döntések tekintetében a Vodafone zsebelte be a legtöbbet összesen 37-et - derül ki az NHH mai sajtótájékoztatóján.

A hazai kábelszolgáltatók között a UPC tartja a negatív rekordot az 1000 előfizetőre jutó panaszok számában - a cég minden ötödik előfizetője elégedetlen a szolgáltatásokkal. A legtöbb elmarasztaló hatósági döntést, szám szerint 12-őt, mégis a Fibernet kapta 2006-ban.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet