Kérdésünkre Madarász elmondta, hogy abban bíznak, hogy az Év autója díj tovább növeli az S-Max iránti keresletet, ami egyébként a nyugat-európai piacon az elismerést megelőzően is nagymértékű felfutást mutatott.
A Ford Közép- és Kelet-Európa Kft. ebben az évben negyedévenként átlag 15 százalék körüli mértékben növelte a személyautó-eladásait, amivel a magyarországi top 10-ben a korábbi 6. helyről a 3. helyre került a cég.
Szeptemberben és októberben a piaci részesedése, illetve az eladásai alapján a 2. helyen állt a vállalat.
