BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az év autója: Magyarországon is felfuthat az S-Max

Az év autója díjat elnyert Ford S-Max modellekből havi átlagban mintegy 30-at vásárolnak Magyarországon - mondta a NAPI Online-nak Madarász György, a Ford Közép- és Kelet-Európa Kft. kommunikációs igazgatója.

2006. november 13. hétfő, 10:18

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Kérdésünkre Madarász elmondta, hogy abban bíznak, hogy az Év autója díj tovább növeli az S-Max iránti keresletet, ami egyébként a nyugat-európai piacon az elismerést megelőzően is nagymértékű felfutást mutatott.

A Ford Közép- és Kelet-Európa Kft. ebben az évben negyedévenként átlag 15 százalék körüli mértékben növelte a személyautó-eladásait, amivel a magyarországi top 10-ben a korábbi 6. helyről a 3. helyre került a cég.

Szeptemberben és októberben a piaci részesedése, illetve az eladásai alapján a 2. helyen állt a vállalat.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet