Tájékoztatása szerint a galoppfutamokra tavalyhoz képest 15-20 százalékkal nagyobb összegben fogadtak a játékosok, az ügető esetében pedig 10 százalék körüli a növekedés. A fogadásból befolyt összegből 76 százalékot a fogadóknak fizetnek vissza, a fennmaradó részből finanszírozzák a működést. Ez azonban még mindig veszteséges, ennek mérséklésére Vajtó számos plusz bevételi forrást szeretne bevonni - meghatározóan rendezvényeknek való bérbe adásban lát a fantáziát az igazgató. Ebben az évben a legnagyobb galoppeseménynek számító derbit vasárnap rendezik, ennek fő futamán 10 millió forintot kap a nyertes.
