BUX 138886.16 -0,44 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Többet fogadtunk, mint tavaly

Az erre az évre tervezett mintegy 1,5 milliárd forintos fogadási forgalom időarányos részénél többet teljesített a Magyar Lóversenyfogadást Szervező Kft. - mondta a Napi Online kérdésére Vajtó Lajos ügyvezető igazgató.

2006. június 28. szerda, 13:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tájékoztatása szerint a galoppfutamokra tavalyhoz képest 15-20 százalékkal nagyobb összegben fogadtak a játékosok, az ügető esetében pedig 10 százalék körüli a növekedés. A fogadásból befolyt összegből 76 százalékot a fogadóknak fizetnek vissza, a fennmaradó részből finanszírozzák a működést. Ez azonban még mindig veszteséges, ennek mérséklésére Vajtó számos plusz bevételi forrást szeretne bevonni - meghatározóan rendezvényeknek való bérbe adásban lát a fantáziát az igazgató. Ebben az évben a legnagyobb galoppeseménynek számító derbit vasárnap rendezik, ennek fő futamán 10 millió forintot kap a nyertes.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet