BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Várhatóan Winkler János lesz a T-Mobile Magyarország új vezérigazgatója

T-Mobile Magyarország új vezérigazgatójának Winkler Jánost, a cég jelenlegi marketing vezérigazgató-helyettesét javasolta a javadalmazási bizottság - erősítették meg a NAPI Online kérdésére a Magyar Telekom sajtóosztályán.

2005. december 15. csütörtök, 11:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A javaslatról a T-Mobile Magyarország igazgatósága dönt 2006. januári ülésén. A tervet előirőányzó grémiumnak Straub Elek, a Magyar Telekom elnök-vezérigazgatója, Pásztory Tamás, a társaság emberi erőforrás és jogi vezérigazgató-helyettese, valamint a T-Mobile International igazgatóságában helyet foglaló Michael Günther a tagja.

A cég korábbi vezérigazgatója Sugár András szeptember 6-val, közös megegyezéssel távozott, azóta Straub Elek, a Magyar Telekom elnök-vezérigazgatója, egyben a T-Mobile Magyarország igazgatóságának elnöke tölti be átmenetileg a mobilcég vezérigazgatói tisztét.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet