BUX 138808.65 -0,49 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

T-Online: a hírközlési ombudsman közbelép

Az augusztus 22-én kezdődő héten Juhász Károly, a Hírközlési Fogyasztói Jogok Képviselője tárgyalásokat kezd a T-Online internetszolgáltató vezetőivel a cég nagy vihart kavart szerződésbontásairól - tájékoztatott a Nemzeti Hírközlési Hatóság.

2005. augusztus 12. péntek, 14:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Emlékezetes, hogy felbontotta mintegy 50 ügyfélelével kötött - korlátlan adatmennyiség továbbításáról szóló - szerződését, arra hivatkozva, hogy az érintettek által bonyolított extrém adatforgalom milliós veszteségeket okoz a társaságnak. Juhász Károly egyúttal vizsgálatot indított a Nemzeti Hírközlési Hatóságnál, a Gazdasági Versenyhivatalnál és Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnél is - fogalmaz a közlemény.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet