Emlékezetes, hogy felbontotta mintegy 50 ügyfélelével kötött - korlátlan adatmennyiség továbbításáról szóló - szerződését, arra hivatkozva, hogy az érintettek által bonyolított extrém adatforgalom milliós veszteségeket okoz a társaságnak. Juhász Károly egyúttal vizsgálatot indított a Nemzeti Hírközlési Hatóságnál, a Gazdasági Versenyhivatalnál és Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnél is - fogalmaz a közlemény.
