Az örökségvédelem győzött a két éve tartó Citadella-persorozatban. A perek a Lődombon felépített, majd hatósági végrehajtással elbontott kávézó-terasz ügyében folytak. A perben illetékes jogász a napilapnak azt nyilatkozta, hogy a 20 millió forintos örökségvédelmi bírságot, hatvan napon belül kell kifizetni a kft-nek. Veres István a társaság ügyvezető igazgatója, ugyanakkor azt mondta, hivatalosan még nem értesültek az ítéletről, ám ha igaz a hír, a cég mindenképpen fellebbezést nyújt be.
