BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OTP csak úgy csinált, mint akinek kell a Postabank

Az OTP Bank az első forduló után már tudta, hogy nem pályázik majd a Postabankra, mert számukra nincs esély arra, hogy az árversenyben kialakult vételár mellett megtérüljön a beruházás - mondta Csányi Sándor.

2003. szeptember 30. kedd, 12:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az OTP elnök-vezérigazgatója szerint ugyanakkor az, hogy úgy csinálták végig a két forduló közti időt, mintha adnának be pályázatot a második körben is, jelentősen hozzájárult a Postabankért fizetett magas vételárhoz. "Ezt egyébként nem köszönte meg nekünk senki" - fogalmazott a bankvezér. A hitelintézet vezetője elmondta, hogy holnap zárul a DSK privatizációja. Az OTP egyébként tovább folytatja régiós terjeszkedését, Horvátország, Románia és Ukrajna mellett Csányi Sándor Albániát is potenciális befektetési célpontként jelölte meg a bank önkormányzati konferenciáján tartott beszédében.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet