BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

DM-kampány a turizmusért

Az adó- és járulékmentesen adható turisztikai csekk értékhatárának felemelésétől az illetékesek azt várják, hogy a belföldi turisták által Magyarországon eltöltött vendégéjszakák száma 6 százalékkal nő az idén.

2003. március 5. szerda, 12:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Várhatóan a belföldi turizmus élénkülését hozza, hogy a tavalyi 20 ezer forintról 50 ezerre emelték az adó- és járulékmentes turisztikai csekkek összeghatárát - jelentette ki Pál Béla, a MeH turisztikai államtitkára. Pál szerint a tavalyi 1,9 milliárd forint dupláját költhetik a polgárok turisztikai csekkekre. Galla Gábor, a Magyar Turizmus Rt. igazgatójának reményei szerint 6 százalékkal, azaz 428 ezerrel nő idén a belföldi vendégéjszakák szám.
A turizmus-csekkek népszerűsítésére kampány indul, az utazási szaklapokban és egyéb újságokban megjelenő hirdetések mellett 110 ezer magyar céget direct mail útján igyekeznek majd meggyőzni.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet