BUX 139833.90 0,15 %
OTP 45870 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Siemensnek dolgozik majd a Flextronics

A korábbi értesüléseknek megfelelően még ebben a hónapban megkezdődik a Siemens mobiltelefonok próbagyártása a Flextronix International (FI) zalaegerszegi üzemében.

2003. március 3. hétfő, 19:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Várhatóan még ebben a hónapban megkezdik a Siemens számos mobiltelefon típusának próbagyártását a Flextronics International legnagyobb hazai üzemében, Zalaegerszegen - tájékoztatta az MTI-t Devecz Miklós, az FI magyarországi fejlesztések és kormányzati kapcsolatok igazgatója.
- Két okból is örülünk a Siemens, mint régi partnerünk megrendelésének: a mobil-piac nagyon éles versenye közepette újból igazolhatjuk tömeggyártásunk versenyképes minőségét, másrészt egy magasabb hozzáadott értéket tartalmazó késztermék és nem valamely alkatrész gyártására szól ez a megbízás - hangsúlyozta Devecz Miklós.
Elmondta: a Siemens számos mobiltelefon típusát érintő próbagyártás várhatóan ebben a hónapban, a szériagyártás pedig még a tavasszal megkezdődik.
Hajnal Sándor, a Flextronics zalaegerszegi humánerőforrás igazgatója az MTI-vel közölte: az új mobilmegrendelés legfeljebb néhány száz fős, "saját bevált hálózatuk révén toborozandó" létszámtöbbletet igényel.
- A felvevőpiaci mozgásoktól függ, hogy milyen mértékű munkaerő-felvétellel, vagy üzemen belüli átcsoportosítással oldjuk meg a legújabb gyártási feladatot - tette hozzá Hajnal Sándor.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet