Pongót csak a Való Világ második epizódjában való részvételért kívánja hétmillió forintra perelni az Interaktív, ám minden további képernyőn való megjelenésért ugyanilyen összeget követelnek.
Így az összeg mára már tizennégy millió forintra növekedett, mivel Pongó szerda este a Mónika-show vendége volt. Az RTL Klub, ha elvesztik a pert, fizet, bár neki is szép pénzzel a tartozik a tv2 Liptai Claudiáért, aki érvényes szerződése ellenére jelent meg a konkurens csatornán.
Pongó azonban teljesen nyugodt, hisz új szerződésében benne áll, hogy a bíróság által jogosan megítélt kötbért a csatorna átvállalja.
