BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Milliárdokba kerül a tél a biztosítóknak

Több mint tízmilliárd forintba kerülhet az elmúlt hetek zimankója a biztosítótársaságoknak - vélik a szakértők. Az összeg zöme az autósoknál köt ki, a rekordhideg közeli napokon a szokásosnál 15-20 százalékkal több kárbejelentés futott be - írja a Magyar Hírlap.

2003. január 19. vasárnap, 13:57

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Elsősorban a fővárosiak jártak pórul, de országos szinten is napi 200-300-zal emelkedett a balesetet szenvedett gépjárművek száma. A tél egyik specialitása a háztetőkről lecsúszó hótömbök vagy az ereszekről leszakadó jégcsapok okozta kár.

A nagy tél megérkeztével különösen a nagyvárosokban jellemző, hogy a csúszós utakon nagyon megszaporodnak a közúti balesetek.

Az ütközéses balesetek növekedése országos szinten is 15-20 százalékkal több kárbejelentést jelent.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet